European Start-up Days
  • Zaprezentuj swój pomysł na biznes
  • Pozyskaj inwestora
  • Zdobądź rozgłos medialny

Czy wiesz, że?

Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego do Katowic na 3 dni zjeżdżają przedstawiciele polityki i wielkiego biznesu, łącznie ponad 7000 osób. Biorą udział w 100 debatach, wymieniając opinie, po to, aby wspólnie szukać odpowiedzi na pytania o przyszłość polskiej ekonomii na tle Europy. Wielu z nich, myśląc o rozwoju swoich interesów, jest zainteresowanych pozyskaniem nowych, innowacyjnych rozwiązań, które rozszerzą ich portfolio. To prawdziwi wielcy polskiego biznesu, prezesi, managerowie, z kapitałem, który mogą chcieć zainwestować właśnie w Twój pomysł.

Europejski Kongres Gospodarczy to wydarzenie, które przykuwa uwagę wszystkich mediów ekonomicznych w kraju. Podczas Kongresu akredytowanych jest co roku ok. 500 dziennikarzy. Największe dzienniki, radiostacje i telewizja mają swoje studia, aby codziennie na bieżąco relacjonować przebieg wydarzenia. W tym roku ich uwaga skupiona będzie również na start-upach. Nic tak nie elektryzuje dziennikarskiej uwagi, jak nowinka, którą mogą przekazać światu. Przyjedź, opowiedz o swoim biznesie i znajdź się na czołówkach gazet.

Spodek to obiekt kultowy, kojarzy go każdy w kraju. Dotychczas znany był przede wszystkim z koncertów i sportowych rozgrywek. Od paru lat jest areną dla graczy komputerowych. Wtedy zyskuje zupełnie inną, kosmiczną aranżację, nadając imprezie wyjątkowy wymiar. W maju Spodek wypełni się nie tylko pomysłami, ale także ciekawą zabudową zaprojektowaną specjalnie dla European Start-up Days. Właśnie w takiej, wyjątkowej przestrzeni, możesz zaprezentować swój start-up.