European Start-up Days – w 2020 pod znakiem Tech

Katowice już po raz piąty stały się start-upowym centrum Polski. Teren Międzynarodowego Centrum Kongresowego, na dwa dni września zarezerwowaliśmy dla technologii i poszukiwania odkrywczych, nowych rozwiązań.

Ludzie i dialog. Technologia i biznes. Rywalizacja i prestiż. Ideą European Tech and Start-up Days jest łączenie kreatorów innowacyjnych pomysłów, z tymi którzy poszukują inspiracji i nowych możliwości inwestowania w celu realizowania nowych rozwiązań, rozwoju produktów, usług i firm.

Tegoroczna, piąta edycja wyszła naprzeciw ewolucji polskiej sceny start-upowej. Pod nową nazwą European Tech and Start-up łączymy środowiska zainteresowane rozwojem gospodarczym i technologicznym. 

W 2020 roku jeszcze szerzej prezentowaliśmy firmy technologiczne, także te, które start i dzieciństwo mają za sobą.

Autorzy innowacji – fascynujący i zafascynowani. Wiedza, pasja i otwartość to ich znak rozpoznawczy. Dlatego to tu nawiązuje się najciekawsze kontakty, poszerza horyzonty. Tu rozmawia się o niezwykłych pomysłach. Tu mierzy się ich biznesowy potencjał.

Technologie zmieniają świat, a innowacje to coś, czego można dotknąć. Zobacz je. Poznaj i wypróbuj. Jak co rok, to tu w Katowicach najlepsze start-upy prezentują się światu. To kolejna okazja, by wskoczyć na wyższy poziom.

Po pierwsze technologia

"Tech" podkreśla znaczenie technologii jako płaszczyzny kooperacji firm – niezależnie od skali ich działania, struktury organizacyjnej czy rynkowego doświadczenia. Chcemy, aby w MCK spotykali się wszyscy, firmy ze start-upowym rodowodem, ale też te mocniej już osadzone na rynku. Oparte na biznesowym wykorzystaniu wiedzy. Dojrzalsze, ale wciąż rozwijające innowacje. Z kreatywnością wpisaną w DNA.

W tym roku European Tech and Start-up Days jeszcze mocniej połączył się z Europejskim Kongresem Gospodarczym. Tylko tu kreatywny biznes już bez ograniczeń nawiązuje dialog z zarządem firm trwale osadzonych w branży, zasobnych w kapitał, zainteresowanych technologicznymi nowościami.

Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach (2-4 września, Międzynarodowe Centrum Kongresowe) od 12 lat gromadzi przedstawicieli biznesu, prezesów globalnych korporacji, decydentów z kraju, Europy i świata mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne, polityków i ekspertów, pozostając jedną z największych imprez gospodarczych w Europie Centralnej.

Poznaj, daj się poznać

W Katowicach, w ramach konkursu Start-up Challenge, o uwagę inwestorów i publiczności, walczyły po raz kolejny pomysły na biznes. To tylko jedna z możliwości zaprezentowania się przed potencjalnymi inwestorami i uzyskania merytorycznego, organizacyjnego i finansowego wsparcia czy skorzystania z wartościowego mentoringu lub eksperckiej konsultacji. Największe globalne korporacje obecne na Europejskim Kongresie Gospodarczym zyskały szansę na poznanie tego, co w świecie technologii najświeższe, mało znane, idące niekiedy pod prąd i w poprzek utartych ścieżek.

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony EEC Startup Challenge.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie