Prelegenci

Adam Malarski

Adam Malarski

Firma: EY Polska

Stanowisko: starszy menedżer, Consulting Zarządzanie Efektywnością – Strategia

Ekspert w dziedzinie formułowania strategii i wdrażania transformacji biznesowej z ponad 10 letnim doświadczeniem zdobytym w doradztwie i biznesie. Prywatnie pasjonat podróży.

Adam jest Starszym Menedżerem w Grupie Zarządzania Efektywnością w obszarze Strategii, w Dziale Consulting EY.

Adam posiada ponad 10 letnie doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii go-to-market na rynkach B2B i B2C. Specjalizuje się w projektach dotyczących reorganizacji i optymalizacji funkcjonowania przedsiębiorstw w tym m.in. w ocenie efektywności zarządzania i organizacji, analizach przebiegu i optymalizacji procesów biznesowych. Brał udział w projektach dot. zarządzania efektywnością i optymalizacją kosztową.

Dodatkowo Adam zdobywał również doświadczenie w biznesie w międzynarodowych organizacjach FMCG. Pracował na stanowiskach Dyrektora sprzedaży kanału tradycyjnego, gdzie zarządzał ponad 100 osobowym zespołem i był odpowiedzialnych za wdrażanie nowych produktów i zarządzanie polityką cenową oraz Kierownika ds. raportowania i analiz gdzie m.in. przygotowywał rekomendacje dotyczące inżynierii tras dla ponad 300 przedstawicieli, czy analizy na temat skuteczności akcji promocyjnych.

Adam ukończył studia magisterskie na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Łódzkiego i posiada Certyfikat Prince2 Practitioner 

Bierze udział w sesjach:

 

POWRÓT