Prelegenci

Bartek Sibiga

Bartek Sibiga

Firma: DDOB

Stanowisko: Founder

Bartek Sibiga - założyciel platformy społecznościowej dla influencerów DDOB.com (Daily Dose Of Beauty). Przez lata dominował na rodzimej scenie narciarskiego slopestyle'u zdobywając Mistrzostwo Polski i godnie reprezentując kraj na Mistrzostwach Świata i Europy. Kontuzja kolana skłoniła go do wykorzystania informatycznego wykształcenia i realizacji szalonego pomysłu biznesowego, który okazał się być strzałem w dziesiątkę.

Uwagę ze sportu przekierował na Internet i potencjał blogosfery. Dostrzegł potencjał młodych twórców działających w internecie i stworzył pierwszą w Polsce i jedna z pierwszych na świecie platform zrzeszających liderów opinii z Pokolenia Millenials oraz Pokolenia Z – digital natives wychowanych ze smartfonem w ręku - Daily Dose of Beauty - DDOB.com (Grupa AdNext).

Daily Dose of Beauty - DDOB.com (Grupa AdNext) platforma społecznościowa dla influencerów zrzeszająca ponad dwadzieścia tysięcy młodych liderów opinii: blogerów, youtuberów i instagramowiczów – przedstawicieli Pokolenia Z i Millenialsów.

DDOB.com (Grupa AdNext) specjalizuje się w teen marketingu. Dzięki innowacyjnemu podejściu do komunikacji z młodymi klientami i efektywnemu docieraniu do tej wymagającej grupy docelowej poprzez jej liderów opinii reklamodawcy korzystający z usług DDOB.com (grupa AdNext) mogą zoptymalizować wyniki swoich kampanii. Platforma wykorzystuje crowdsorcing w tworzeniu treści (content marketing), realizuje niestandardowe akcje dla marek z różnych branż oraz działania zasięgowe na Instagramie.

Bierze udział w sesjach:

 

POWRÓT

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony EEC Startup Challenge.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie