Prelegenci

Michał Kot

Michał Kot

Firma: Siemens Sp. zo.o.

Stanowisko: dyrektor sprzedaży Digital Industries

Michał Kot, Dyrektor Sprzedaży Siemens Polska

W firmie Siemens odpowiada za efektywne zarządzanie strukturami sprzedaży w dynamicznie zmieniających się realiach rynkowych oraz skuteczne utrzymywanie pozycji leadera wśród dostawców systemów sterowania na rynku przemysłowym.

Specjalizuje się w automatyzacji procesów przemysłowych i rozproszonych systemach sterowania oraz cyfryzacji w przemyśle. Zajmuje się także takimi zagadnienia jak internet rzeczy i wirtualizacja w procesach przemysłowych oraz wielowymiarowa analiza rynków przemysłowych w różnych branżach. W obszarze jego kompetencji znajdują się także zagadnienia tworzenia rozproszonych struktur sprzedażowych na rynku B2B oraz motywowanie zespołów sprzedażowych.

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki na kierunku Automatyka i Robotyka oraz Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Elektroniki na kierunku Automatyka i Robotyka. Ukończył także studia podyplomowe na licencji Die Akademie für Führungskräfte der Wirtschaft, Bad Harzburg na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, kierunek Zarządzanie projektami w przemyśle. Jest w trakcie studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w Kolegium Zarządzania i Finansów.

 

 

Bierze udział w sesjach:

 

POWRÓT

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony EEC Startup Challenge.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie