European Start-up Days – w 2021 r. pod znakiem Tech

Międzynarodowe Centrum Kongresowe na trzy dni września zarezerwowaliśmy dla technologii i poszukiwania odkrywczych, nowych rozwiązań.

Ludzie i dialog. Technologia i biznes. Rywalizacja i prestiż. Ideą European Tech and Start-up Days pozostaje łączenie kreatorów innowacyjnych pomysłów, z tymi którzy poszukują inspiracji i nowych możliwości inwestowania. Cel? Realizowanie nowych rozwiązań, rozwoju produktów, usług i firm.

Zeszłoroczna, piąta edycja wyszła naprzeciw ewolucji polskiej sceny start-upowej. Pod egidą nowej nazwy European Tech and Start-up Days spotkały się środowiska zainteresowane rozwojem gospodarczym i technologicznym. W 2020 roku jeszcze szerzej prezentowaliśmy firmy technologiczne, także te, które start i dzieciństwo mają za sobą.

Autorzy innowacji… Wiedza, pasja. otwartość to ich znak rozpoznawczy. Dlatego to tu nawiązuje się najciekawsze kontakty, poszerza horyzonty. Rozmawia o niezwykłych pomysłach. Tu także mierzy się ich biznesowy potencjał.

Technologie zmieniają świat, a innowacje to coś, czego można dotknąć. Zobacz je. Poznaj. Wypróbuj. Jak co roku, to tu w Katowicach znakomite start-upy prezentują się światu. Znów jest okazja, by wskoczyć na wyższy poziom.

Po pierwsze technologia

W zeszłym roku European Tech and Start-up Days jeszcze mocniej połączył się z Europejskim Kongresem Gospodarczym. "Tech" podkreśla znaczenie technologii jako płaszczyzny kooperacji firm – niezależnie od skali ich działania, struktury organizacyjnej czy rynkowego doświadczenia. Chcemy, aby w MCK zetknęli się początkujący z inspirującymi pomysłami, okrzepnięte już firmy ze start-upowym rodowodem, ale i podmioty od lat osadzone na rynku - oparte na biznesowym wykorzystaniu wiedzy, dojrzalsze, ale wciąż rozwijające innowacje, z wpisanymi w DNA kreatywnością i wektorem inwestowania w nowatorskie projekty.

To w Katowicach kreatywne, innowacyjne spółki i ich liderzy nawiązują efektywny dialog z zarządami firm z menedżerskim doświadczeniem, zasobnych w kapitał, zainteresowanych technologicznymi nowościami.

I tym razem - jak od 13 już lat - Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach (20-22 września 2021 r., Międzynarodowe Centrum Kongresowe) zgromadzi przedstawicieli biznesu, prezesów globalnych korporacji, decydentów z kraju, Europy i świata, polityków i ekspertów realnie wpływających na życie gospodarcze i społeczne, pozostając jedną z największych tego typu spotkań gospodarczych w Europie Centralnej.

Poznaj i daj się poznać

W Katowicach, w ramach konkursu Start-up Challenge, o uwagę inwestorów i publiczności, po raz kolejny powalczą nowatorskie pomysły na biznes. To zresztą tylko jedna z możliwości zaprezentowania się przed potencjalnymi partnerami i zyskania merytorycznego, organizacyjnego i finansowego wsparcia czy skorzystania z wartościowego mentoringu lub eksperckiej konsultacji. Globalne korporacje obecne na Europejskim Kongresie Gospodarczym wielokrotnie zyskały szansę na poznanie tego, co w świecie technologii najświeższe, mało znane, idące niekiedy pod prąd i w poprzek utartych ścieżek.

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony EEC Startup Challenge.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie