Przestrzeń integrująca środowiska młodych przedsiębiorców z ekspertami, prezesami dużych spółek, inwestorami i odnoszącymi sukcesy biznesmenami różnych branż, którzy są obecni na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach – największym spotkaniu biznesu w Europie Centralnej.

Aktualności

Tematy aktualne i ważne dla przyszłości biznesu i rynku – w kontekście nowych technologii i młodych, innowacyjnych firm oraz wpływie przyspieszonych przez pandemię zmian na społeczeństwo.

Start-up Challenge 2022

Partnerem konkursu jest InCredibles Sebastiana Kulczyka, który ufundował nagrodę – wszechstronny, szyty na miarę, międzynarodowy program mentoringowy.

Wybrane zwycięskie start-upy, bedą miały szansę skorzystać z autorskiej formuły „szytych na miarę” warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z mentorami, potencjalnymi klientami, inwestorami oraz uznanymi praktykami biznesu.

InCredibles to zainicjowany przez Sebastiana Kulczyka w 2017 r. wszechstronny program mentoringowo-edukacyjny dla najbardziej innowacyjnych polskich startupów.

Współpracujemy z najlepszymi

Dołącz do grona partnerów konkursu.
Zapraszamy do współpracy!

Rafał Sikora

Head of Tech, ICT and Start-ups

    }
  • }
  • }
  • }
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony EEC Startup Challenge.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie