EEC 2019

Prelegenci

Chip Espinoza

Chip Espinoza

Stanowisko: Expert on Multi-generational Workforce and Thought Leader on the Future of Work

Dr Chip Espinoza jest współautorem książek „Zarządzanie Milenialsami”, „Milenialsi zarządzają” oraz „Milenialsi w pracy. 7 umiejętności, które powinni posiąść dwudziestokilkulatkowie, by móc pokonywać progi i bariery w życiu i pracy”, które przetłumaczono dotychczas na kilka różnych języków.

Pełni obowiązki dziekana ds. strategii i innowacji na Uniwersytecie Vanguard w Południowej Kalifornii i wygłasza wykłady dotyczące środowiska sprzyjającego pracy Milenialsów i ich menedżerów zarówno w kraju, jak i na świecie. Chip jest jednym z najważniejszych ekspertów w dziedzinie różnorodności pokoleniowej w miejscu pracy. Udziela konsultacji w sektorze obywatelskim, korporacyjnym i non-profit. Długa lista klientów, którzy skorzystali z jego usług, obejmuje wielkie organizacje takie jak Boeing, Microsoft, Schneider Electric, a także Olimpiady Specjalne.

Jest osobą, do której agencje prasowe zwracają się z prośbą o wypowiedź na temat integracji młodych pracowników. Pracuje dla CNN jako ekspert merytoryczny w zakresie różnorodności pokoleniowej w miejscu pracy. Wystąpił również na antenie Fox News, radia CBS, a jego nazwisko pojawiło się w wielu ważnych publikacjach. Chip znalazł się też w przygotowanym przez Economic Times rankingu 15 najważniejszych światowych liderów w zakresie przyszłości pracy.

Bierze udział w sesjach:

 

POWRÓT