EEC 2019

Prelegenci

Paweł Wyborski

Paweł Wyborski

Firma: QuarticOn

Stanowisko: prezes zarządu

Jestem wielkim fanem technologii opartej o sztuczną inteligencję (artificial intelligence, AI), a w szczególności tego, jak można ją wykorzystać do generowania wartości w marketingu i handlu elektronicznym.

Na co dzień prowadzę firmę QuarticON, dzięki której realizuje swoją pasję, rozwijając projekt budowy pierwszego na świecie ecommerce menadżera opartego o AI.
Mam 15-letnie doświadczenie w rozwoju biznesu oraz wbudowaniu wartości w oparciu o dane, specjalizuję się w e-commerce i sektorze telekomunikacyjnym.

Nasz mózg podejmuje 95% decyzji automatycznie, tylko 5% z nich podejmujemy racjonalnie, po głębszym zastanowieniu się. Zarządzanie sklepem internetowym wymyka się tym 5 procentom. Jest zbyt dynamiczne i szybkie, abyśmy mogli ręcznie  sterować tak złożonym procesem w krótkim czasie. Dlatego, w czasach autonomicznych samochodów, stworzenie AI e-commerce menadżera jest nieuchronne i powinno być stosunkowo proste.

Czego zatem potrzeba do jego urzeczywistnienia? Czasu. Jak wiele? Z każdym dniem coraz mniej, bo właśnie po to powstał QuarticON.

Bierze udział w sesjach:

 

POWRÓT

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony EEC Startup Challenge.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie