EEC 2019

Prelegenci

Tomasz Koryzma

Tomasz Koryzma

Firma: Kancelaria CMS

Stanowisko: partner, szef zespołu prawa własności intelektualnej i nowych technologii

Tomasz Koryzma jest radcą prawnym oraz partnerem w CMS. Kieruje dziesięcioosobowym Zespołem prawa własności intelektualnej i nowych technologii w polskim biurze CMS oraz jest szefem Praktyki własności intelektualnej oraz inicjatywy AI w Europie Środkowo-Wschodniej. Posiada ponad 20 lat doświadczenia zawodowego, które zdobył w wiodących międzynarodowych kancelariach. Obejmuje ono doradztwo z zakresu prawa nowych technologii, prawa własności intelektualnej, ochrony danych osobowych, handlu elektronicznego i mediów.

Regularnie uczestniczy w przygotowywaniu umów i prowadzeniu sporów z zakresu technologii informatycznych oraz w transgranicznych projektach dotyczących ochrony danych osobowych. Jako członek IAPP (International Association of Privacy Professionals) doradza w zakresie ochrony danych od roku 1998. Jest także członkiem Komisji ds. Ochrony Danych Osobowych INTA (International Trademark Association).
Jego doświadczenie obejmuje pełen zakres doradztwa strategicznego i bieżącego na rzecz największych przedsiębiorstw działających w sektorze nowych technologii, sektorze finansowo-ubezpieczeniowym oraz artykułów konsumpcyjnych, w tym doradztwo w zakresie RODO, kontroli zgodności z przepisami o ochronie danych osobowych, naruszeń zasad przetwarzania danych, udostępniania danych w ramach grup kapitałowych oraz tworzenia kodeksów dobrych praktyk w zakresie ochrony danych i uzgadniania ich treści z GIODO.

Od 1998 roku Tomasz Koryzma specjalizuje się także w doradztwie IT, prowadząc projekty wdrożeniowe systemów IT i dostawy rozwiązań oustourcingowych. Doradza zarówno dostawcom usług IT jak i użytkownikom m.in. negocjując umowy o świadczenie usług, wdrożeniowe i licencyjne na oprogramowanie oraz jego utrzymanie.

Bierze udział w sesjach:

 

POWRÓT

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony EEC Startup Challenge.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie